1. Zgodnie z aktualnie obowiązującymi rozporządzeniami w naszym kościele może przebywać jednocześnie do 45 osób. Zachęcamy do uczestnictwa we Mszach Świętych za pośrednictwem transmisji (z naszego kościoła transmitowane są wszystkie Msze od godz. 9:30) lub do przychodzenia w dni powszednie. Od poniedziałku będą transmitowane także Msze Święte w dni powszednie o godz. 18:00.

2. Przypominamy, że w związku z zagrożeniem epidemiologicznym możliwość uzyskania odpustów przez modlitwę na cmentarzu pod zwykłymi warunkami została rozciągnięta na dowolnie wybrane 8 dni listopada (w gablocie dostępna pełna treść dekretu Stolicy Apostolskiej).

3. W poniedziałek obchodzimy Święto poświęcenia Bazyliki Laterańskiej. W tym dniu o godz. 18:00 będziemy się modlić między innymi za zmarłych ludzi teatru. Zachęcamy do uczestnictwa on-line.

4. W piątek zapraszamy na Mszę Świętą o godz. 18:00 osoby, które angażują się sprzątanie i wystrój kościoła.

5. W przyszłą niedzielę (15.11) do puszki dla ubogich (przy stoliku z gazetami) będzie można wrzucić ofiary, które przekazane zostaną na rzecz pomocy organizowanej podczas epidemii przez archidiecezjalne „Caritas”.

6. Od przyszłej niedzieli wieczorem (15.11) nasza wspólnota rozpocznie doroczne rekolekcje klasztorne. Podczas ich trwania będą nas zastępować bracia dominikanie z klasztoru poznańskiego. Kancelaria parafialna będzie nieczynna, nie będzie też stałych dyżurów w konfesjonale, dlatego zachęcamy do załatwiania spraw duszpasterskich w najbliższym tygodniu.

7. Ogłoszenia diecezjalne: „Zapraszamy do udziału w modlitwie za Ojczyznę w 102. rocznicę Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Wojewódzkie obchody tego wydarzenia odbędą się w Pyrzycach, w parafii pw. św. Ottona, gdzie o godz. 11.30 zostanie odprawiona Msza Święta w intencji Ojczyzny pod przewodnictwem Księdza Arcybiskupa Metropolity Andrzeja Dzięgi. Ponadto w Szczecinie Msza Święta w intencji Ojczyzny zostanie odprawiona w Bazylice Archikatedralnej o godz. 18.00 pod przewodnictwem Księdza Biskupa Henryka Wejmana.”