1. Zapraszamy do udziału w Wielkopostnych Warsztatach Śpiewu Liturgicznego, które odbędą się w naszym klasztorze w dniach 13-15 marca 2020 r. pod okiem profesjonalnych muzyków. Szczegóły i zapisy na naszej stronie internetowej.

2. W poniedziałek 02 marca modlimy się za zmarłych poleconych na kartkach wypominkowych podczas różańca o godz. 17:30 oraz Mszy Świętej „Rocznej” o godz. 18:00.

3. Od środy do piątku odbywać się będą rekolekcje dla dzieci i młodzieży ze szkół położonych na terenie naszej parafii. (*W tych dniach nie będzie możliwości zorganizowania Mszy Świętej pogrzebowej w naszym kościele).

4. W czwartek zapraszamy na modlitwę przed Najświętszym Sakramentem ze wspólnotą Pneumatofora oraz Krucjatą Wyzwolenia Człowieka o  19:05.

5. W sobotę za tydzień (07 marca) rozpoczynamy wieczorną Mszą Świętą rekolekcje parafialne, które poprowadzi o. Michał Śliż OP – przeor klasztoru Dominikanów w Poznaniu. Rekolekcje potrwają do środy.

6. W niedzielę (08 marca) po ostatniej Mszy Świętej rozpoczniemy całodobową adorację Najświętszego Sakramentu w intencji nowych powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych z rodzin naszej Archidiecezji. Adoracja zostanie przerwana w poniedziałek rano o godz. 6:30 i będzie kontynuowana po Mszy o godz. 8:00 w kaplicy adoracji. Jednocześnie podejmiemy post w tej samej intencji. „Adorację i post o powołania” podejmują kolejno wszystkie parafie Archidiecezji.

7. Już teraz zapowiadamy rekolekcje dla osób żyjących w związkach niesakramentalnych, które odbędą się w dniach od 12 do 14 marca. Szczegółowe informacje są na plakacie oraz na naszej stornie internetowej.

8. Zachęcamy do przekazania 1% swojego podatku dochodowego na Fundację Veritas, która wspiera dzieła klasztoru. Jak co roku w odpisie emerytom pomaga p. Maria we wtorki w godz. 16.30-17.30 w sali Fundacji.

9. *Przypominamy o trwających w naszym kościele katechezach neokatechumenalnych we wtorki i czwartki o 19:15.

10. W niedzielę, 8 marca odbędzie się promocja i sprzedaż nowego numeru miesięcznika ” W drodze ”, zatytułowanego ” Jak się dobrze spowiadać? Czym jest postanowienie poprawy”

11. Dziś po Mszach Świętych kwestujemy na spłatę remontu dachu. Dziękujemy za złożone ofiary.

12. Od wtorku do czwartku przeżywamy w naszej parafii Dni modlitwy o wyzwolenie z nałogów w związku peregrynacją Krzyża Krucjaty Wyzwolenia Człowieka. Szczegóły na plakatach.