1. Ponownie informujemy, że nie zbieramy pieniędzy na remont dachu chodząc po domach! W porozumieniu z Policją prosimy, by niezwłocznie zgłaszać próby tego typu oszustwa pod nr alarmowy 997 lub na komisariat Policji Niebuszewo. Prosimy szczególnie o uprzedzenie starszych sąsiadów, o takim procederze na terenie naszej parafii.

2. Dziś przed kościołem odbywa się zbiórka na leczenie małego Lucjana. Zbiórka jest przez nas sprawdzona i organizatorzy mają na nią naszą zgodę.

3. Drobne zmiany w planie nabożeństw: Na nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego zapraszamy w czwartki na godz. 17:30 (zamiast różańca); natomiast na Nieszpory codziennie po Mszy o godz. 18:00 (w niedziele po Mszy o 17:15); w razie potrzeby dysponujemy dodatkowymi brewiarzami, polecamy też aplikacje na telefon służące wspólnej modlitwie brewiarzowej.

4. Zaczynamy przygotowania do adwentu: Wszystkie osoby umiejące śpiewać zapraszamy na próbę scholi, która upiększy Msze św. Roratnie. Odbędzie się ona w ostatnią sobotę listopada (tj. 30.11) o godz. 14:00 w sali bł. Jordana i Diany. Każdy głos się liczy – serdecznie zapraszamy!

5.  Od dziś (niedziela 17.11) wieczorem nasza wspólnota zakonna będzie przeżywać zapowiadane rekolekcje. Potrwają one do soboty (23.11). Podczas nich nie będziemy dostępni, a w posłudze będą nas zastępować bracia Dominikanie z Poznania; nie będzie jednak dyżurów spowiedzi, a kancelaria parafialna będzie nieczynna. W sprawach pilnych prosimy kontaktować się przez telefon komórkowy, którego numer podany jest na furcie klasztornej. Prosimy o modlitwę za nas i życzliwe przyjęcie naszych zastępców.