Informujemy, że do Sakramentu Eucharystii (I Komunii Świętej) dzieci z klas III w roku szkolnym 2017/2018 przystąpią w niedzielę 13 maja 2018 roku, na Mszach św. o godz. 11.00 i 13.00.

Zasadniczo zapisujemy tylko te dzieci, które mieszkają na terenie naszej parafii. Jeśli dzieci chodzą do szkół, które znajdują się na terenie naszej parafii (SP 56, 54, CMS oraz specjalna 67), ale nie są naszymi parafianami, muszą uzyskać pozwolenie swojego proboszcza na I Komunią w naszej parafii. Zapisy przyjmuje wyłącznie i osobiście (rodzice przychodzą z dzieckiem) proboszcz parafii – o. Maciej Biskup OP do 19 października 2017 roku, w kancelarii parafialnej w poniedziałki i piątki (z wyjątkiem 29 września i 2 października) miedzy 16 a 17.30.

Poza zapisaniem dziecka, rodzice podpisują deklarację, w której zobowiązują się do obowiązkowego udziału i zaangażowanie zarówno dzieci, jak i ich samym w przygotowanie do Sakramentu.

Tu znajdą Państwo wszystkie terminy związane z przygotowaniem duchowym, formacyjnym i technicznym do I Komunii Świętej:

I Komunia