1. Od poniedziałku do czwartku zapraszamy na ostatnie w tym roku roraty.

2. W tym tygodniu spowiadamy: w poniedziałek 21 grudnia – jak zwykle, we wtorek 22 grudnia i w środę 23 grudnia od 6.30 do 9, od 11 do 13 i od 16 do 18.30 a w czwartek 24 grudnia, w wigilię Bożego Narodzenia od 6.30 do 13. W pierwszy i drugi dzień Świąt, 25 i 26 grudnia, nie spowiadamy.

3. Zapraszamy dziś (w niedzielę, 20 grudnia) od godz. 9.30 do godz. 20.30 Świąteczny Jarmark Dominikański, na którym można zaopatrzyć się w świąteczne smakołyki, rękodzieła, wiele niespodzianek, przygotowanych przez duszpasterstwa, lokalnych artystów i twórców, w tym m.in. przygotowany przez fraternię świeckich dominikanów kalendarz na rok 2015, ze szczecińskimi dominikanami.

4. W Wigilię, 24 grudnia, w naszym klasztorze organizujemy o godz. 11:00 wigilijny stół dla chorych i samotnych parafian. Wcześniej, o godz. 10:15, zostanie dla nich odprawiona Msza Święta. Prosimy bliskich, znajomych i sąsiadów o zgłaszanie takich osób w zakrystii najpóźniej do niedzieli, 20 grudnia, abyśmy mogli zorganizować ewentualny transport do klasztoru i powrotny do domu

5. Zapraszamy na Pasterkową Liturgię Eucharystii sprawowaną w noc Bożego Narodzenia, o godz. 24.00.

6. W Pierwszy dzień Świąt Bożego Narodzenie, 25 grudnia przypada dokładna rocznica powołania do istnienia przez ś.p. Ks. Abpa Kazimierza Majdańskiego naszej parafii św. Dominika. O godz. 11.00 dziękczynnej Eucharystii przewodniczył będzie Ks. Abp Andrzej Dzięga, w obecności naszego prowincjała o. Pawła Kozackiego. Po Mszy św. Ks. Arcybiskup poświęci nową ambonkę na Pismo św. i ikonę św. Dominika, która została zainstalowana przy kruchcie. Po Mszy, zapraszamy do krypty na spotkanie z ks. Arcybiskupem i Prowincjałem przy herbacie i ciastku. Serdecznie prosimy o przyjście na spotkanie oraz o pomoc w jego przygotowaniu, przez przyniesienie świątecznego ciasta.

7. W przyszłą niedzielę, 27 grudnia, w święto Świętej Rodziny, o godz. 16.00 zapraszamy do naszego kościoła na wspólne, rodzinne kolędowanie.

8. Duszpasterskie odwiedziny, czyli kolędę, rozpoczniemy w poniedziałek, 4 stycznia. Na tablicy ogłoszeń plan I części kolędy, do dnia 10 stycznia.

9. Zachęcamy do kupna najnowszego, jubileuszowego studenckiego i ekumenicznego miesięcznika „Prosto z mostu”, z którego dochód przeznaczony jest na cele charytatywne.