1. Zapraszamy dziś do udziału w Festynie Dominikańskim, który będzie trwał od godz. 9.00 do 21.30. Plan Festynu na plakatach.

2. W związku z koncertem Antoniny Krzysztoń, kończącym Festyn, Msza św. o godz. 20.30 została przesunięta na godz. 21.30.

3. Od dzisiejszej niedzieli, 24 maja rozpoczyna się w Szczecinie Tydzień Ewangelizacji, który potrwa do przyszłej niedzieli, 31 maja. Program Tygodnia Ewangelizacji wywieszony jest na tablicy ogłoszeń.

4. Jutro, w poniedziałek 25 maja obchodzimy uroczystość NMP Matki Kościoła – głównej patronki naszej archidiecezji.

5. We wtorek, 26 maja obchodzimy Uroczystość Przeniesienia Relikwii św. Dominika i odpust naszej parafii. W ten dzień zapraszamy na uroczyste nieszpory o godz. 17.20, w związku z którymi nie będzie nabożeństwa majowego o godz. 17.30. Po nieszporach zapraszamy na uroczystą Mszę św. o godz. 18.00, którą celebrował będzie i wygłosi Słowo Boże rektor Wyższego Seminarium Duchownego w Szczecinie ks. Piotr Gałas. Na zakończenie Mszy św. poświęcimy ikonę św. Dominika, zamówiona z okazji dwudziestej piątej rocznicy ustanowienia naszej parafii oraz z okazji ośmiuset lat istnienia Zakonu Dominikańskiego, które będziemy obchodzić w roku 2016.

6. Ze względu na odpust, kancelaria parafialna we wtorek, 26 maja będzie nieczynna.

7. W przyszłą niedzielę, 31 maja na Mszy św. o godz. 11.00 swoją Pierwszą Komunię Świętą przyjmie prawie sześćdziesięcioro dzieci.

8. W sobotę, 6 czerwca odbędzie się III Pielgrzymka Żywego Różańca na Jasną Górę, pod hasłem „Różaniec ocaleniem rodziny”. Zgłoszenia przyjmuje diecezjalny promotor Żywego Różańca w kurii szczecińskiej.