Ich przebieg jest całkowicie odmienny od innych typów rekolekcji.  W czasie rekolekcji o charakterze warsztatów, proponujemy każdemu małżeństwu dialog, który może pomóc mężowi i żonie lepiej rozumieć się nawzajem, cieszyć się swoim małżeństwem, odkrywać na nowo jego piękno, a także rozwiązywać ewentualne konflikty. Dialog ten prowadzony jest przez małżonków tylko we dwoje. Zapraszamy każde małżeństwo, w którym mąż i żona pragną, by ich wspólne życie rozwijało się.

Rekolekcje rozpoczynają się w piątki ok godz. 18, a kończą w niedzielę ok. godziny 15. Odbywają się w domach rekolekcyjnych, w których zapewniamy zakwaterowanie i wyżywienie. Jedynym warunkiem jest przyjazd obojga małżonków bądź narzeczonych na cały program. Każde małżeństwo ma oddzielny pokój. Weekendy prowadzą odpowiednio do tego przygotowane małżeństwa i kapłan.

Przekaż 1% na Spotkania Małżeńskie.

Co roku, dzięki Spotkaniom Małżeńskim, ponad tysiąc małżeństw uczestniczy w specjalnych warsztatach rekolekcyjnych i znajduje konkretny sposób na umocnienie swojego małżeństwa. Wielu z nich udaje przezwyciężyć  niszczące ich miłość kryzysy. Około półtora tysiąca par młodych ludzi w ciągu całego roku ma szansę przygotować się do podjęcia dojrzałej i odpowiedzialnej decyzji o małżeństwie, aby móc potem stworzyć szczęśliwą rodzinę. Ty też możesz uczestniczyć w tej konkretnej misji umacniania małżeństwa i rodziny. Przekaż 1% swojego podatku na Spotkania Małżeńskie.

Stowarzyszenie Przyjaciół „Spotkań Małżeńskich”

ul. Meander 23m.22; 02-791 Warszawa

Nr KRS: 0000119130

59 1050 1025 1000 0022 7883 7584 ING Bank Śląski